Вітаємо із загальнонаціональним святом – Днем Незалежності України!

Тридцять років тому здійснилася споконвічна мрія нашого народу – бути господарем на своїй українській землі. 24 серпня 1991 року Україна вибрала незалежність – ми почали власний шлях, який отримав схвалення і визнання світової спільноти.

Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу Вітчизни.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Бажаємо міцного здоров'я, благополуччя, добробуту, яскравого сонця під мирним небом на довгі літа, творчої наснаги у справі відродження нашої великої мирної та свободолюбної держави. Нехай у ваших родинах завжди панують радість та мир, гарний настрій та злагода, а поряд завжди будуть рідні та друзі, зігріваючи своїм теплом і любов’ю!

Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. Тож продовжуймо працювати задля розквіту України!

З повагою та найкращими побажаннями,

колектив Державної екологічної інспекції у Харківській області

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці